top of page

חברת שיקוף מקיימת סדנאות וקורסים במגוון תחומים רחב לקשת רחבה של גילאים ילדים, נוער ומבוגרים. קהל היעד הינו בתי ספר, פנימיות ומעונות יום, צוותים במוסדות חינוך קבוצות מאורגנות, ועדי עובדים בארגונים וחברות. 


כל זאת בהתאם לדרישת הלקוח, תוך שימת דגש על מתן פתרונות ייחודיים לכל קבוצת עניין.  

mobile-phone-2510529.jpg

טכנאי סלולר

משתתפי הקורס ירכשו כלים תיאורטיים ומעשים ברמת דרג א'+ ב'

אנו מגיעים עד אליכם עם מעבדה ניידת הכוללת את כל הציוד הנדרש עבור קורס
כגון: מכשירי דמה, מברגים, פינצטות, דבקים, מיקרוסקופ ועוד...

בנוסף, על משתתף יקבל ערכת טכנאי אישית שבה יוכל לתרגל גם בשעות הפנאי.

.D.J ומערכות הגברה

הקורס יעסוק בהפעלת מערכות הגברה ותקליטנות, המשתתפים ילמדו במהלך הקורס סוגי מקצבים, תפעול מערכות הגברה ותאורה, חיווט, תקליטנות באמצעות מחשב ועוד...

הקורס כולל מפגשים מעשיים ותיאורטיים.

בסוף הקורס ייערך ערב תקליטנים למועדון בהנחיית בוגרי הקורס, כפרויקט מסכם. 

שיקוף | חוג DJ

קולינריה

במסגרת הקורס המשתתפים ילמדו מבוא לטבחות על ידי שף מנוסה ובעל שם וניסיון רב. במהלך הקורס המשתתפים ילמדו תכנים עיוניים ומעשיים, תוך שהם מבשלים בעצמם ונחשפים לטעמים חדשים, טכניקות בישול, אפייה, צורות חיתוך ועוד.
 

adult-1868396.jpg
Hair Cut

ספרות

קורס ספרות בא להעניק למשתתפיו את כל הכלים לשליטה באמנות עיצוב השיער. לאורך ההכשרה מכירים כלים וטכנולוגיות חדשות ולומדים ליצור שלל תסרוקות ותספורות שמותאמים לאירועים שונים ולדרישות הלקוחות.

צילום סלולרי

קורס צילום סלולרי הוא קורס צילום ובו מפגשים מרתקים שיעניקו למשתתף בו את היכולת להפיק את מרב התוצאות מהמצלמה הקטנה שבכיס שלו מבלי להיכנס לפרטים טכניים מדי. 

Capturing Art

MUSICLY- פיתוח קול / שירה / מוסיקה

במסגרת סדנה זו המשתתפים יודרכו על ידי זמר\ת ומורה לפיתוח קול.

המשתתפים ילמדו את הבסיס של הפקת צלילים בעזרת הקול. בנוסף, תינתן הזדמנות ללמוד ולבצע שיר שיבחר ע"י המדריך. המשתתפים ישירו עם מיקרופונים והמדריך מלווה עם פסנתר. 

OBCAD90.jpg
שיקוף | סדנת יונה, הרפיה, מדיטציה

"מתנות לנשמה" 

סדנא  חווייתית אלטרנטיבית  בה יתנסו המשתתפים באלמנטים הלקוחים משיטות ריפוי שונות ומגוונות כמו הרפיה ומדיטציה באמצעות גונגים קערות טיבטיות, תרגילי יוגה ויוגה צחוק, ציור אינטואיטיבי ופיתוח מיומנויות שונות כמו ריכוז, מודעות עצמית, תרגילי נשימה וכ"ד.

"בין השורות"- גרפולוגיה  

במהלך הסדנה נגלה דבר או שניים על האישיות שלנו ושל הסובבים אותנו. נכיר את כתב היד מזווית אחרת ונגלה מי אנחנו ומה מאפיין אותנו, מה הכישורים שלנו, איזה בן/בת זוג מתאים לנו, מה הכיוון המקצועי שלנו ועוד...

אם לא התעסקתם בשאלות האלה, אנו נעסוק בהם במשימות חווייתיות, ציורים ובהרבה הומור וכיף.

שיקוף | חוג גרפולוגיה
שיקוף | חוג איפור

איפור

קורס איפור פעילות חווייתית ומלמדת של עולם האיפור. המפגשים כוללים ידע תיאורטי, הדגמות ותרגול של תכנים שונים החל מאיפור יופי, איפור לאירועים ושיטות מקצועיות ועד ההיסטוריה של האיפור,

אופנה, פורים, ציורי פנים ועוד... התכנים מגוונים מאוד ותמיד כוללים התנסות אישית של המשתתפות.

הפעילות תורמת במידה רבה לידע, אך גם לביטחון העצמי וההערכה עצמית.

nail supplies

ציפורניים

במהלך הקורס ילמדו הבנות לעבוד בצורה מקצועית החל מהבסיס התיאורטי ועד להתנסות מעשית, תוך חשיפה לחומרים החדישים ביותר בתחום בניית הציפורניים על כל יתרונותיהם.

כמו כן את יסודות האסתטיקה של כף היד, התאמה בין מבנה כף היד לצורת הציפורן ותרגול שיטות עיטור וקישוט שונות.

צילום סטילס 

במהלך הקורס ילמדו המשתתפים מושגי יסוד מתחום הצילום ונושאים ספציפיים הקשורים לצילום סטילס תוך התנסות מעשית חווייתית. 

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

הכרת מבנה המצלמה: צמצם, סגר, פונקציות של עדשות, עומק עדשה ואורך מוקד. הרגש שבצילום, הסיפור שבתוך התמונות, הכח בצילום, קומפוזיציה , צילומי נוף ופורטרט ועוד.

Winter Photographer
שיקוף | סדנת העצמה לנערות

העצמה לנערות

מטרת הסדנה לספק לנערות כלים יישומיים לחיזוק הדימוי העצמי ולפיתוח מודעות עצמית וסביבתית, כאשר הרעיון המרכזי הוא שהמפתח להעצמה נמצא בידיהן.

הסדנה כוללת מפגשים דינמיים, בהם ישולבו הכרות אישית, דינמיקה קבוצתית - שיח רב משתתפים בו יוכלו להביא את עצמן לידי ביטוי בקבוצה (שם נוכל לאתר גם קשיים אישיים), חיזוק הדימוי העצמי והכוונה לחיים מצליחים.

שיקוף | חוג ODT

 O.D.T ומשימות אתגר

מטרת הסדנה הינה פיתוח כישורים חברתיים והקניית מיומנויות ניהול ומנהיגות, באמצעות פעילות אתגרית בתנאי שטח. מתודת ה- ODT,  מבוססת  על מפגש של בני הנוער עם סדרת משימות מאתגרות במובנים הפיסיים והמנטאליים, בסביבת עבודה חדשה ושונה משגרת יומם.

bottom of page